reklama
reklama

Trwają muzyczne dożynki, gratka dla miłośników disco polo [ZDJĘCIA]

W najlepsze trwają dożynki w Szewcach Nadolnych. Na Święcie Plonów w gminie Bedlno nie brakuje muzycznych atrakcji, a zadowoleni szczególnie będą miłośnicy disco polo.

- R E K L A M A -

Po typowo ludowej części dożynek, nadeszła chwila na blok muzyczny. O 18:00 na scenie pojawił się zespół Extazy, gwiazda zeszłorocznych dożynek powiatowo-gminnych, które odbyły się w Dąbrowicach.

Zespół Extazy powstał w 2009 roku. Liderem i wokalistą zespołu od początku istnienia jest Kamil Chludziński. Grupa zadebiutowała w 2009 roku, singlem „Smakować będę cię”. Najbardziej znane utwory zespołu to: „Buzi to za malo”, „Dziewczyno idealna”, „Nektar z banana” oraz notowane: „Balujemy dziś w domu” i „Jesteś moją wyśnioną”. Teledyski do utworów na portalu Youtube mają ponad 100 milionów odtworzeń!

- R E K L A M A -

Z kolei od 19:00 w Szewcach Nadolnych usłyszeć można muzyczny duet Long&Junior. To polski zespół wykonujący muzykę z pogranicza disco polo i dance. Tworzą go pochodzący z Górnego Śląska Jarosław Grzesista „Long” i Michał Jeleń „Junior”. Grupa zadebiutowała w 2000 roku, singlem „J.A.Z.D.A.”. Na swoim koncie ma też wiele innych znanych utworów choćby „Kolorowa sukienka”, „Tańcz tańcz tańcz”, „Bądź Moją Królową” czy „Tańczyć chcę”.

Na zakończenie dożynek od 20:00 do północy z kolei odbędzie się potańcówka z zespołem Gest.

- R E K L A M A -

Jutro kolejne dożynki w powiecie kutnowskim: w Łaniętach, Oporowie i Nowych Ostrowach. Podczas niedzielnych imprez wystąpią między innymi zespoły disco polo Avinion Dance czy Focus. Tutaj znajdziesz pełen program DOŻYNKI POWIAT KUTNOWSKI 2022.


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: