Udana inauguracja Pro-Basketu. Kutnianie wygrali w Pruszkowie

Udana inauguracja sezonu w wykonaniu KKS Pro-Basket Kutno. W pierwszym meczu kutnowscy koszykarze pokonali na wyjeździe Elektrobud-Investment ZB Pruszków 83-75. Dla kutnian najwięcej punktów (22) rzucił Grzegorz Grochowski.

- R E K L A M A -

Pierwsza kwarta padła łupem gospodarzy, którzy wygrali 23-18. Drugie dziesięć minut miało zupełnie inny obraz gry i jak się okazało, zadecydowało o końcowym wyniki. Podopieczni Jarosława Krysiewicza całkowicie zdominowali rywali i wygrali aż 26-8.

Po zmianie stron kutnianie nie dali zbliżyć się swoim rywalom i w trzeciej kwarcie dołożyli kolejne sześć punktów przewagi. W ostatniej kwarcie gospodarze rzucili się do ataków i choć wygrali różnicą 11 oczek, to ostatecznie musieli uznać wyższość koszykarzy z Miasta Róż.

ZB Pruszków 75:83 KKS Pro-Basket Kutno
(23-18, 8-26, 20-26, 24-13)

Pruszków: Sobczak 0, Szwed 27, Cetnar 11, Szczypiński 19, Janik 14, Nieporęcki 3, Drewniak 0, Jankowski 1, Dalkowski 0;

Kutno: Fiszer 5, Krajniewski 17, Majewski 13, Krzywdziński 5, Grochowski 22, Matyszkiewicz 11, Nowakowski 2, Małecki 5, Poznański 3;