Uwaga pasażerowie! Ważne zmiany w kursowaniu autobusów w Kutnie

W związku z remontem mostu w ciągu Drogi Krajowej nr 92 oraz zamknięciem odcinka DK 92 zmieniona będzie trasa niektórych linii autobusów MZK Kutno. Od czwartku 20.06.2024 r. do odwołania obowiązywać będzie objazd dla linii nr: 1, 10, 11.

- R E K L A M A -

Już od czwartku (20.06) rozpoczną się prace związane z remontem mostu na rzece Ochni. Prawdopodobnie do połowy października kierowców czekają spore utrudnienia. O planowanych pracach pisaliśmy już kilka dni temu. Prace we znaki dadzą się także osobom podróżującym autobusami MZK. Oto zmiany, jakie zostaną wprowadzone od 20 czerwca:

1. Trasa objazdu linii nr 1 od przystanku Łąkoszyńska/bloki przez ulicę: Łąkoszyńską, Wodną, Metalową, do przystanku Metalowa/Sklęczkowska (tymczasowa pętla autobusowa), powrót trasą odwrotną. Na trasie objazdu obowiązują wszystkie przystanki. Dotyczy kursu w dni robocze o godz. 20:13 z ul. Granicznej do ul. Metalowej i z ulicy Metalowej o godz. 21:10 do ul. Granicznej.

- R E K L A M A -

2. Trasa objazdu linii nr 10 od przystanku Łąkoszyńska/pętla przez ulicę: Łąkoszyńską, Wodną, Metalową, do przystanku Sklęczkowska/Metalowa dalej b/z. powrót trasą odwrotną. Na trasie objazdu obowiązują wszystkie przystanki.

3. Trasa objazdu linii nr 11 od przystanku Łąkoszyńska/bloki przez ulicę: Łąkoszyńską, Wodną, Metalową, do przystanku Metalowa/Sklęczkowska (tymczasowa pętla autobusowa) powrót ul. Metalową do przystanku Wschodnia/Pini Polonia dalej b/z. powrót trasą odwrotną. Na trasie objazdu obowiązują wszystkie przystanki.

- R E K L A M A -

Na czas objazdu przystanki: Józefów/Holenderka i Józefów/Polfarmex dla linii nr: 1, 10 i 11, wyłączone będą z eksploatacji.

(UM Kutno)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: