W Kutnie doszło do zabójstwa? Policja dementuje fake newsa

W mediach społecznościowych pojawiła się informacja o rzekomym morderstwie w Kutnie dokonanym przez obcokrajowców. Policja kategorycznie dementuje te doniesienia.

- R E K L A M A -

W niedzielę na grupach poświęconych Kutnie w mediach społecznościowych pojawiły się pogłoski o „zamordowaniu przez obcokrajowców pana na Mickiewicza”. Podobne informacje pojawiać zaczęły się także na różnych czatach.

O sprawę zapytaliśmy w Komendzie Powiatowej Policji w Kutnie. Mundurowi kategorycznie zaprzeczają, że doszło do zabójstwa.

Jak powiedziała w rozmowie z portalem PanoramaKutna.pl mł. asp. Justyna Cywka z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie, w sobotę wieczorem patrol policji interweniował na ul. Mickiewicza w związku ze zgłoszeniem o możliwym pobiciu. Mężczyzna trafił do szpitala w Kutnie, jednak nie odniósł poważniejszych obrażeń i opuścił już lecznicę.

- R E K L A M A -

To nie pierwszy raz, gdy w mediach społecznościowych pojawią się nieprawdziwe informacje związane z rzekomym zabójstwem z udziałem obcokrajowców. O podobnej sprawie informowaliśmy w marcu tego roku.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: