reklama
reklama
reklama
reklama

W sobotę w Kutnie wystąpi Cyrk Arena

Już 15. raz Agnieszka i Mirosław Złotorowiczowie mają zaszczyt zaprosić do swojego Cyrku Arena na nowe, ekscytujące widowisko 2022. 2-godzinny spektakl zapewni najwyższe doznania artystyczne zarówno małym jak i dużym widzom. Cyrk wystąpi w Kutnie już w najbliższą sobotę 3 września o 17:00 przy ul. Podrzecznej.

- R E K L A M A -

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu dyrekcji cyrku powstał spektakl dla widzów od lat 2 do 102. Goście będą mieli okazję podziwiać prawdziwych mistrzów w swojej dziedzinie. W programie 2022: widowiskowe akrobacje na wrotkach, skoki na trampolinie na wysokość kilku metrów, napowietrzne ewolucje na sztrabatach i linie pionowej, zmysłowy pokaz tańca na maszcie pionowym, ekwilibrystyka na wałkach i bardzo rzadko spotykane w cyrkach akrobacje na linie luźnej. Nie zabraknie oczywiście komika. W tej roli Johnattan Fublee.

Narodowy Polski Cyrk Arena gwarantuje wysokiej klasy rozrywkę, która sprawi, że goście wyjdą z namiotu zauroczeni sztuką cyrkową. „Arena” to bowiem nie tylko spektakl godny polecenia, ale również bajkowa oprawa świetlna, styl i elegancja pod namiotem. Przyjdź na najlepsze widowisko cyrkowe w Polsce i przekonaj się sam!

- R E K L A M A -

Cyrk wystąpi w Kutnie już w najbliższą sobotę 3 września o 17:00 przy ul. Podrzecznej.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: