reklama
reklama
reklama
reklama

W starostwie spotkali się z rodzinami zastępczymi

W dniu 15 marca 2018 roku z inicjatywy pana Zdzisława Górecznego Członka Zarządu Powiatu Kutnowskiego odbyło się spotkanie z przedstawicielami zawodowych rodzin zastępczych. W spotkaniu uczestniczyła również pani Anna Antczak, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kutnie.

Pan Krzysztof Łebkowski, który prowadzi rodzinny dom dziecka podziękował za wieloletnie wsparcie władz powiatu. W toku dyskusji poruszono wiele istotnych tematów, również tych trudnych. Zaproszeni goście mówili również o problemach z jakimi się borykają.

- R E K L A M A -

Potrzebujemy rodzin, które chcą podjąć tak szlachetną misję. Uważam, że należy wspierać rozwój wszelkich form rodzicielstwa zastępczego – mówi Zdzisław Góreczny.

Na terenie powiatu kutnowskiego funkcjonują 152 rodziny zastępcze, wychowujące 221 dzieci w tym 8 rodzin zastępczych zawodowych.

- R E K L A M A -

Nie zabrakło także ciepłych słów.

Krzysztof Debich Starosta Kutnowski podziękował rodzinom za opiekę sprawowaną nad dziećmi, za trud, poświęcenie i troskę, którą te otaczają swoich podopiecznych. Życzył im również cierpliwości oraz doświadczania wyłącznie dobra w pełnieniu tak ważnej roli – Rodzica Zastępczego.

- R E K L A M A -

źródło: Starostwo Powiatowe w Kutnie

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: