Wiadomości KutnoRegionWażne słowa dla uczniów i nauczycieli. Wójt Gminy Kutno Justyna Jasińska wystosowała specjalny list

Ważne słowa dla uczniów i nauczycieli. Wójt Gminy Kutno Justyna Jasińska wystosowała specjalny list

Dziś 1 września i rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Z tej okazji specjalny list skierowany do uczniów oraz nauczycieli i pracowników oświaty wystosowała Justyna Jasińska, wójt gminy Kutno.

- Reklama -

Poniżej pełna treść listu J. Jasińskiej:

Zakończyły się wakacje i rozpoczyna się rok szkolny 2022/2023, który przynosi ze sobą nowe wyzwania, wiele pracy i rozwoju dla uczniów i kadry nauczycielskiej. Mam nadzieję, że wakacyjny wypoczynek wzbudził w Was zapał i motywację do przekazywania i zdobywania wiedzy.

Dzień 1 września jak co roku jest dniem powrotu w mury szkoły, na który wielu z Was czekało z niecierpliwością, a także z ciekawością i drobną nutą niepewności.

- Reklama -

Szczególnie ważny jest to dzień dla Pierwszoklasistów, którzy rozpoczynają swoją przygodę z edukacją i szkolną społecznością. Zapewniam Was, żę nie macie się czego obawiać. Nauka to wyjątkowa podróż pełna miłych doświadczeń i sukcesów, natomiast pobyt w szkole dostarczy Wam wielu nowych znajomości i przyjaźni oraz pozwoli na rozwój zainteresowań i pasji, a nauczyciele i pracownicy szkoły otoczą Was opieką i wsparciem.

Jestem przekonana, że rozpoczynający się rok szkolny będzie czasem twórczej pracy i rozwijania wiedzy i talentów oraz budowania dobrych wartościowych relacji.

- Reklama -

Nauczycielom i Pracownikom Oświaty życzę, aby Wasza praca przynosiła Wam satysfakcję i poczucie dobrze spełnionej misji. Rodzicom zaś dużo radości i dumy z osiągnięć swoich pociech, których ciężka praca zaowocuje sukcesami w przyszłym dorosłym życiu.

Justyna Jasińska
Wójt Gminy Kutno

- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: