reklama
reklama

WOŚP w Kutnie wystartowała. Wolontariusze wyruszyli kwestować na ulice – ZDJĘCIA

Kutnowski Dom Kultury od samego rana stał się w siedzibą kutnowskiej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To stąd w miasto wyrusza dziś ponad 260 wolontariuszy.

- R E K L A M A -

W tym roku, jak mówi dyrygentka kutnowskiej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Izabella FilipowiczStępniak, w kwestowanie zaangażowanych będzie 264 wolontariuszy.

Od godziny 7 wolontariuszom wydawane są pakiety do kwestowania. Każdy wolontariusz ma identyfikator z hologramem i pieczątką. Dodatkowo numer na ID pokrywa się z tym na puszce. Wolontariusze mają też ze sobą charakterystyczne, czerwone WOŚP–owe serduszka.

- R E K L A M A -

Dziś czeka na nas moc atrakcji, wśród nich są między innymi: kutnowska sztafeta serc na stadionie, a pokazy ratownictwa technicznego, motoorkiestra, koncerty Olka Klembalskiego i zespołu Comatherion, pokaz teatru żywiołów i światełko do nieba. Program 32. finału WOŚP w Kutnie można sprawdzić TUTAJ.

Tradycyjnie, jak co roku, gazeta i portal PanoramaKutna.pl są patronami medialnymi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kutnie.
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: