reklama
reklama

(ZDJĘCIA) Pobili mężczyznę i założyli mu worek na głowę. Policja zatrzymała sprawców

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy przetrzymywali znajomego w mieszkaniu wbrew jego woli. Mężczyzna miał skrępowane ręce i worek założony na głowę, grozili mu i pobili. Kutnowski sąd zastosował wobec sprawców tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Za pozbawienie wolności ze szczególnym udręczeniem grozi kara nawet do 15 lata więzienia.

O dużej akcji kutnowskich policjantów informowaliśmy w niedzielę. Teraz policja podała szczegóły interwencji. Te są szokujące.

- R E K L A M A -

Jak relacjonuje podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP Kutno, 4 kwietnia 2020 roku około godziny 9.20 policjanci z kutnowskiej komendy zostali powiadomieni, że w jednym z mieszkań w Kutnie doszło do pobicia mężczyzny. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że trzej mężczyźni wspólnie spożywali alkohol. W pewnym momencie doszło pomiędzy uczestnikami spotkania do kłótni.

– Jeden z uczestników libacji został zaatakowany przez współbiesiadników. Dwaj oprawcy używając przemocy najpierw pobili 24-latka używając niebezpiecznego narzędzia, a następnie skrępowali mu ręce i założyli worek foliowy na głowę. Przetrzymywali w ten sposób pokrzywdzonego przez kilka godzin – informuje E. Machnik.

- R E K L A M A -

Napastnicy zostali zatrzymani. Okazali się nimi 26 i 27-letni mieszkańcy Kutna, którzy mieli w organizmie ponad promil alkoholu.

5 kwietnia 2020 roku obaj usłyszeli zarzuty za pozbawienie wolności ze szczególnym okrucieństwem, za co grozi kara minimum 3 lat więzienia. Dodatkowo usłyszeli również zarzuty za pobicie oraz groźby.

- R E K L A M A -

6 kwietnia 2020 roku na wniosek prokuratury kutnowski sąd zastosował wobec mężczyzn środek zapobiegawczy w postaci aresztu na okres 3 miesięcy.

Źródło: KPP Kutno

ZDJĘCIA Z INTERWENCJI POLICJI:

fot. KPP Kutno

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: