reklama

(ZDJĘCIA) Remont domu Damiana z Wierzbia na ostatniej prostej

Wielkimi krokami zbliża się koniec remontu domu Damiana, o którego ciężkiej sytuacji życiowej pisaliśmy kilka tygodni temu. Dzięki ludziom dobrego serca udało się zebrać pieniądze oraz mnóstwo darów.

- R E K L A M A -

– Jeśli chodzi o remont, to jesteśmy już na ostatniej prostej. Jak teraz patrzę na ten dom, to nie mogę uwierzyć, jak wyglądał jeszcze kilka tygodni temu. To niesamowite, że udało się w takim tempie uporać
z ogromem prac. Wielkie podziękowania dla frimy ArtLejdis, która wzięła na swoje barki finansową część remontu, a także Jacka Kęski z Jack–Pol, który zajął się pracami budowlanymi – komentuje Przemysław Tobolczyk, inicjator akcji pomocy dla Damiana z Wierzbia.

Sytuacja Damiana w ciągu kilku tygodni zmieniła się o 180 stopni. Jeszcze niedawno w mieszkaniu nie było prądu ani wody. Chłopak po śmierci matki, został sam – porzucił go ojciec – i nie był w stanie samodzielnie poradzić sobie z sytuacją, w jakiej się znalazł.

- R E K L A M A -

Na szczęście dzięki pomocy wielu osób, przyszłość chłopaka zaczęła rysować się w optymistycznych barwach. Dzięki inicjatywie P. Tobolczyka i publikacjach na portalu www.PanoramaKutna.pl, w połowie lutego w Wierzbiu pojawiło się kilkanaście osób, które pomagały w wynoszeniu gruzu i złomu z rozpadającego się domu, a także sprzątaniu podwórka. Ponadto Damian otrzymał wiele darów – mebli, ubrań i innych potrzebnych do życia rzeczy. ▪

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: