(ZDJĘCIA) Salwy śmiechu w KDK-u, czyli Marcin Daniec show!


Marcin Daniec, uznawany za polskiego satyryka wszech czasów pojawił się dziś na deskach KDK-u. Występ nieco się opóźnił, ale artysta wynagrodził to publiczności świetnymi żartami.


Ponieważ każdy dzień bez podlizywania uważam, za dzień stracony, oficjalnie witam największą śmietanę Kutna – mówił do publiczności Marcin Daniec.

Jako, że występ artysty opóźnił się o mniej więcej pół godziny, Marcin Daniec przybliżył kulisy swojego spóźnienia i żartował ze stanu polskich autostrad. Nawiązał również do wyburzania wiaduktów koło Piotrkowa (o czym pisaliśmy tutaj). Zapowiedział, że jak występ się spodoba i jeszcze kiedyś pojawi się w Kutnie to wybierze trasę Kielce-Radom-Warszawa-Płock i… tak dojedzie do Miasta Róż.


Artysta nawiązywał do wielu aktualnych wydarzeń z Polski i nie tylko – także tych politycznych – i każdą minutą Daniec raz po raz był nagradzany brawami, a z sali słychać było salwy śmiechu.

Marcin Daniec jest jednym z najpopularniejszych satyryków w historii polskiego kabaretu. Od lat święci triumfy na scenach w Polsce i za granicą. Fenomen Marcina Dańca wiąże się z jego znakomitym kontaktem z publicznością, której reakcje stają się częścią programu.

reklama


Artysta jest znaną postacią telewizyjną, autorem i głównym wykonawcą programów: „Meeting Kabaretowy” oraz „Marzenia Marcina Dańca”. Prowadził również lubiany przez publiczność „Hit Dekady” oraz „Euro Show” w TVP2

Wyrazem sympatii publiczności dla tego wspaniałego artysty są liczne nagrody. Pierwszym cennym wyróżnieniem była otrzymana w 1993r. „Karolinka” za debiut na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Następnie nagroda tygodnika „Wprost” uznająca Marcina Dańca za jednego z dwudziestu „Kreatorów Rzeczywistości”. Artysta posiada także 4 Telekamery (w tym Złota Telekamera) oraz 5 „Błękitnych Meloników Charliego” przyznanych przez publiczność podczas Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku. Marcin Daniec w 2003 roku został uznany „Satyrykiem Wszechczasów”

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Przeczytaj także:

Duże zmiany w raportach o koronawirusie z powiatu kutnowskiego

Od dziś duża zmiana w ra...

Wypadek zmienił życie Radka, trwa zbiórka na rehabilitację

Ruszyła zbiórka pieniędz...

reklama

Ostatnio dodane: