reklama
reklama
reklama
reklama

(ZDJĘCIA/WIDEO) Świetna zabawa na dożynkach w gminie Kutno. „Mydełko Fa” i wiele innych

Marlena Drozdowska była gwiazdą tegorocznych dożynek w gminie Kutno, które odbyły się w Wysokiej Wielkiej. Nie brakowało też ludowych występów i innych atrakcji.

Po mszy świętej i ceremonii dożynkowej, o której pisaliśmy w tym miejscu, na dożynkach w Wysokiej Wielkiej przyszedł czas na bogatą część artystyczną.

Na scenie swoje zdolności artystyczne prezentowały Zespół Ludowy Leszczynianki, Orkiestra Gminy Kutno, Anna Misztal i Kapela Odnowa Folk, zespół Folklorystyczny „Szamotuły” oraz Marlena Drozdowska, wokalistka znana między innymi z hitu „Mydełko Fa”. Podczas występu gwiazdy wieczoru pod sceną były śpiewy i radosne oraz spokojne tańce m.in. w wykonaniu wójt Justyny Jasińskiej z mężem.

- R E K L A M A -

Przed publicznością zaprezentował się również iluzjonista Arkadiusz Amon Wiatrowski, a na zakończenie odbyła się zabawa muzyczna z zespołem „Sobota”.

W trakcie dożynek mieszkańcy mogli skorzystać z wielu atrakcji. Były lokalne specjały od Kół Gospodyń Wiejskich, grill bar, wata cukrowa, popcorn, żurek czy pieczone prosię. Nie brakowało także strefy zabaw dla dzieci. Ponadto pojawił się Mobilny Punkt Szczepień, Punkt Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań oraz stoiska informacyjne KRUS i ŁODR.
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: