reklama
reklama
reklama
PanoramaKutna.plŚwięto Róży 2022Zielono na Placu Wolności. Floryści tworzą aranżacje na Święto Róży

Zielono na Placu Wolności. Floryści tworzą aranżacje na Święto Róży [ZDJĘCIA]

W piątek 9 września o 20:30 na Placu Wolności odbędzie się oficjalne otwarcie 48. Święta Róży w Kutnie. Od samego rana trwają prace florystów, którzy przygotowują scenę do wyjątkowego pokazu „Tu bije serce”.

- R E K L A M A -

Tak jak już dziś informowaliśmy, w najlepsze trwają przygotowania do rozpoczynającego się jutro 48. Święta Róży w Kutnie. Pojawiły się już kramy tworzące Jarmark Różany, rozstawia się także lunapark. Sporo dzieje się także na Placu Wolności, gdzie przygotowywana jest arena, na której otwarta zostanie w piątek najbardziej różana impreza w całym regionie.

W piątek o 20:30 Święto Róży otworzy pokaz „Tu bije serce”. Czego można się spodziewać?

- R E K L A M A -

– Czterech Mistrzów w tym dwoje z tytułem Florysty Roku, wyłonionych w konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie Florystów Polskich, w trakcie pokazu pod tytułem „Tu bije serce…” pokaże Państwu jedyne i niepowtarzalne kreacje stworzone z kwiatów, tkanin, drutów i innych zaskakujących materiałów – mówi Agnieszka Dąbrowska-Walczak z Kutnowskiego Domu Kultury.

Pokaz tworzą Małgorzata Szwagiel, Joanna Kiedacz, Zbigniew Dziwulski i Hubert Lamański. Artystyczne stroje zaprezentują modelki, między innymi byłe Królowe Róż. Nie zabraknie też Wiktorii Kwit, czyli tegorocznej Królowej Róż. Otwarcie 48. Święta Róży uświetni także koncert Małgorzaty Walewskiej.


Nie przegap: