Wiadomości KutnoŚwięto Róży 2022Zielono na Placu Wolności. Floryści tworzą aranżacje na Święto Róży

Zielono na Placu Wolności. Floryści tworzą aranżacje na Święto Róży [ZDJĘCIA]

W piątek 9 września o 20:30 na Placu Wolności odbędzie się oficjalne otwarcie 48. Święta Róży w Kutnie. Od samego rana trwają prace florystów, którzy przygotowują scenę do wyjątkowego pokazu „Tu bije serce”.

- Reklama -

Tak jak już dziś informowaliśmy, w najlepsze trwają przygotowania do rozpoczynającego się jutro 48. Święta Róży w Kutnie. Pojawiły się już kramy tworzące Jarmark Różany, rozstawia się także lunapark. Sporo dzieje się także na Placu Wolności, gdzie przygotowywana jest arena, na której otwarta zostanie w piątek najbardziej różana impreza w całym regionie.

- Reklama -

W piątek o 20:30 Święto Róży otworzy pokaz „Tu bije serce”. Czego można się spodziewać?

– Czterech Mistrzów w tym dwoje z tytułem Florysty Roku, wyłonionych w konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie Florystów Polskich, w trakcie pokazu pod tytułem „Tu bije serce…” pokaże Państwu jedyne i niepowtarzalne kreacje stworzone z kwiatów, tkanin, drutów i innych zaskakujących materiałów – mówi Agnieszka Dąbrowska-Walczak z Kutnowskiego Domu Kultury.

- Reklama -

Pokaz tworzą Małgorzata Szwagiel, Joanna Kiedacz, Zbigniew Dziwulski i Hubert Lamański. Artystyczne stroje zaprezentują modelki, między innymi byłe Królowe Róż. Nie zabraknie też Wiktorii Kwit, czyli tegorocznej Królowej Róż. Otwarcie 48. Święta Róży uświetni także koncert Małgorzaty Walewskiej.


- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: