PanoramaKutna.plNa sygnale35-latek zakochał się w 10-letniej dziewczynce?! Akcja Łowców Pedofili w regionie (ZDJĘCIA)

35-latek zakochał się w 10-letniej dziewczynce?! Akcja Łowców Pedofili w regionie (ZDJĘCIA)

Po akcji Łowców Pedofili policjanci aresztowali 35-letniego mieszkańca Łowicza, który „miał zakochać się w 10-letniej dziewczynce”. Sprawę szeroko komentują przedstawiciele ECPU Polska.

– 35-letni Kamil z Łowicza będąc przekonanym, że rozmawia z 10-letnią dziewczynką nachalnie namawiał ją do spotkania na żywo w miejscu jej zamieszkania, do którego chciał wielokrotnie przyjechać. Twierdził, że zakochał się w dziecku i chce z nim żyć tak, jak żyją dorośli. Opisywał ich ewentualne zbliżenia, przesyłał zdjęcia swojego przyrodzenia – komentują przedstawiciele ECPU Polska: Łowcy Pedofili.

-

Łowcy Pedofili przyjechali po mężczyznę, ale ujęcie obywatelskie było nieskuteczne i mężczyzna uciekał, a potem ukrywał się.

– Pomimo skoordynowanych działań Fundacji ECPU Polska: ŁOWCY Pedofili policjantów wydziału kryminalnego KPP Łowicz oraz funkcjonariuszy Służby Ochrony Kolei wymknął się i w dniu naszej obecności w Łowiczu nie trafił w ręce policjantów. Z uwagi na bardzo dobrą znajomość obiektów PKP, wykorzystując fakt ogromnego rozgardiaszu, jaki tam panuje z uwagi na kompleksowy remont udało mu się zbiec – relacjonują Łowcy Pedofili.

-

Po pewnym czasie jednak sam miał zgłosić się na komendę i jak przekazują aktywiści z Fundacji ECPU Polska, po przeprowadzeniu czynności z podejrzanym w prokuraturze, sąd podjął decyzję o 3-miesięcznym areszcie dla 35-latka z Łowicza. W sprawie prowadzone ma być obecnie śledztwo.

-

Przypomnijmy, w 2020 roku Łowcy Pedofili pojawili się także w powiecie kutnowskim. W Krośniewicach zatrzymano 36-latka, który miał składać seksualne propozycje nieletniej dziewczynce.

O sprawie pisaliśmy tutaj: Akcja łowców pedofilów i policji. Mamy komentarz ws. zatrzymania 36-latka z Krośniewic

(Źródło: ECPU Polska: Łowcy Pedofili)

fot. ECPU Polska: Łowcy Pedofili
fot. ECPU Polska: Łowcy Pedofili
fot. ECPU Polska: Łowcy Pedofili
fot. ECPU Polska: Łowcy Pedofili
-

Nie przegap: