Przez Kutno przejadą kolarze. Nasze miasto na trasie wielkiej imprezy

W czerwcu w naszym mieście odbędzie się duża sportowa impreza. Mowa o 32. Międzynarodowym Wyścigu Kolarskim "Solidarności" i Olimpijczyków.

Wyścig rozpocznie się w Łodzi, a następnie przeniesie do naszego miasta. Drugi etap 32. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków wystartuje w środę 23 czerwca 2021 z Placu Wolności w Kutnie około godziny 18:00.

- R E K L A M A -

Kolarze przejadą przez centrum naszego miasta i udadzą się w kierunku Krośniewic. Następnie pokierują się w stronę Gostynina, Gąbina i dotrą do Płocka, gdzie znajdować będzie się meta.

W naszym mieście odbędzie się też towarzyszący 13. mini wyścig Solidarności, w którym udział wezmą dzieci i młodzież. Patronat honorowy nad wyścigiem objął prezydent Polski Andrzej Duda.

- R E K L A M A -

Wyścig po raz kolejny przejedzie przez Kutno

Warto wspomnieć, że Kutno znalazło się na trasie 30. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków w 2019 roku. Wówczas meta znajdowała się przy ulicy 29 Listopada w Kutnie.

O szczegółach związanych z wyścigiem będziemy informować na bieżąco. Tymczasem zapraszamy na oficjalną stronę organizatora >

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: