(ZDJĘCIA) Piękny jubileusz Państwa Dzięgielewskich i Wasilewskich

0
307
fot. Urząd Miasta Kutno

W minioną sobotę w Urzędzie Stanu Cywilnego w Kutnie miała miejsce uroczystość Złotych Godów. 50. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego obchodzili Państwo Elżbieta i Sławomir Dzięgielewscy oraz Wioletta i Maciej Wasilewscy.

Z tej okazji Prezydent Miasta Zbigniew Burzyński dostojnym Jubilatom przekazał serdeczne gratulacje oraz uhonorował medalami Prezydenta RP za długoletnie pożycie małżeńskie. W słowach skierowanych do czcigodnych jubilatów Prezydent pogratulował wspólnie spędzonych lat oraz podziękował za wspaniały przykład do naśladowania dla wszystkich młodych ludzi.

Jubilaci Złotych Godów Państwo Dzięgielewscy to mieszańcy Kutna, którzy przysięgę małżeńską wypowiedzieli 25 grudnia 1967 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego w Kutnie. Zawodowo związani byli z kutnowską stacją PKP. Są szczęśliwymi rodzicami trzech synów: Jarosława, Waldemara i Sebastiana. Spełniają się również w roli dziadków czworga wnucząt: Katarzyny, Dawida, Miłosza i Łukasza oraz pradziadków Antoniego.

Ich recepta na udany związek to wzajemny szacunek, zaufanie, tolerancja oraz wspomaganie się w trudnych chwilach.

Uroczystość zaślubin państwa Wasilewskich miała miejsce 02 marca 1968 roku w Choszcznie w woj. zachodniopomorskim. Po zakończeniu pracy zawodowej w Szczecinie postanowili zamieszkać w Kutnie, rodzinnym mieście pani Wioletty. To emerytowani nauczyciele. Pan Maciej sprawował także funkcje dyrektora i wicedyrektora szczecińskich szkół podstawowych. Mają dwoje dzieci: syna Marcina i córkę Annę. Obecnie cieszą się z obecności trojga wnucząt: Aleksandry, Natalii i Jakuba.

Receptą na udany związek według Państwa Wasilewskich jest dbałość o uczucie oraz wartości rodzinne.

Dostojnym Jubilatom składamy serdeczne gratulacje.

źródło: UM Kutno

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj